OSCF State 2016 Preliminary Sections

Listed below are preliminary sections for the 352 players currently registered for the OSCF State Championship in Seaside.  If you are playing Blitz or Bughouse, click those links to learn more about the check-in process on Friday afternoon (no later than 4pm for Blitz, 6pm for Bughouse).  Otherwise, almost everyone except players rated over 1400 (for HS) or over 1300 (for MS) will need to check in on Saturday by 9am.  For the highly-rated middle school and high school players, you must check in before 10:30am on Friday.

These are preliminary section assignments.  We are waiting on information from players with an asterisk (*) next to their name (check your email or contact us!); in addition, particularly for players whose rating is at the margin of these sections, you MAY still move into a different section depending on tournament needs; just watch your name tag when you check in and look at the first pairings sheets carefully on the morning of the event.

The following list includes name, section name, room color assignment and check-in time.

The room color assignment determines your schedule (there will be more precise times on the back of your name badge that you receive at checkin):

Red & Orange: 5 rounds of G/85 d5 (except Rd 1, G/55 d5), Rds 1-2 on Friday, Rd. 3 Sat 8:45am; awards end approx 7:15 Sat.
Yellow: 4 rounds of G/55 d5, Saturday only, awards end approx. 7:15 Sat.
Blue: 5 rounds of G/45 d5, Saturday only, awards end approx. 7:15 Sat.
Green: 5 rounds of G/30 d5, Saturday only, awards end approx 5:15 Sat.

Last, First Section Room Check in by
Adiraju, Vimal Primary Silver Green Saturday at 9am
Aditya, Krish Middle School Iron Green Saturday at 9am
Adriance, William High School Platinum Red Friday at 10:30am
Albers, Hailey Elementary  Silver Blue Saturday at 9am
Alexander, Henry Middle School Copper Blue Saturday at 9am
Allison, Ethan High School Platinum Red Friday at 10:30am
Allison, Luke Elementary  Copper Green Saturday at 9am
Allyn, Geordyn Middle School Silver Yellow Saturday at 9am
Anderson, Collin High School Copper Blue Saturday at 9am
Anderson, Daniel Elementary  Platinum Yellow Saturday at 9am
Anderson-Blankenship, Francis Elementary  Silver Blue Saturday at 9am
Ankeney, Benjamin Middle School Copper Blue Saturday at 9am
Ankeney, George High School Silver Yellow Saturday at 9am
Arramreddy, Rhusha High School Silver Yellow Saturday at 9am
Babal, Christopher Middle School Zinc Green Saturday at 9am
Babal, Joseph Middle School Copper Blue Saturday at 9am
Bagoyo, Justin High School Silver Yellow Saturday at 9am
Bagoyo, Mason High School Silver Yellow Saturday at 9am
Baker, Gabriel Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
Balwit, Theo High School Silver Yellow Saturday at 9am
Beauchet, Pierre-Hadrien Middle School Iron Green Saturday at 9am
Beckerman, Henry Elementary  Iron Green Saturday at 9am
Beksultan, Baatyr Elementary  Iron Green Saturday at 9am
Bergstedt, Sawyer Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
Bindeman, Andrey Elementary  Copper Green Saturday at 9am
Bishop, Jack Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
Botez, Andrea Middle School Platinum Orange Friday at 10:30am
Bowden, Robert Middle School Platinum Orange Friday at 10:30am
Boyce, Alexandre Elementary  Silver Blue Saturday at 9am
Brahmarouthu, Deetya Middle School Zinc Green Saturday at 9am
Brave Heart, Helina Middle School Iron Green Saturday at 9am
Bromley, Joshua Middle School Platinum Orange Friday at 10:30am
Bromwell, Cullen Elementary  Silver Blue Saturday at 9am
Bromwell, Stewart Primary Silver Green Saturday at 9am
Burlingame, Matthew Elementary  Copper Green Saturday at 9am
Burlingame, Samuel Primary Copper Green Saturday at 9am
Cagle, Aidan Middle School Zinc Green Saturday at 9am
Cagle, Charles Middle School Zinc Green Saturday at 9am
Callihan, Hannah High School Copper Blue Saturday at 9am
Calora, Lauren Mei Middle School Silver Yellow Saturday at 9am
Calora, Zoie Kirsten Elementary  Copper Green Saturday at 9am
Cane, Emma Middle School Iron Green Saturday at 9am
Carter, Daniel Elementary  Iron Green Saturday at 9am
Castillo-Fernandez, Samuel Elementary  Iron Green Saturday at 9am
Castleberry, Aiden Elementary  Iron Green Saturday at 9am
Chan, Yu-Siang Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
Chang, Calvin Elementary  Platinum Yellow Saturday at 9am
*Chen, Mathew High School Silver Yellow Saturday at 9am
Chondro, Robert Elementary  Silver Blue Saturday at 9am
Chondro, William Primary Silver Green Saturday at 9am
*Chrysos, Jalen Middle School Silver Yellow Saturday at 9am
Cisowski, Adrian Elementary  Silver Blue Saturday at 9am
Clancy, Logan Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
Clem, Jerrick Elementary  Iron Green Saturday at 9am
Clem, Zander Primary Copper Green Saturday at 9am
Contreras, Zachary Primary Silver Green Saturday at 9am
Cooper, Olivia Middle School Silver Yellow Saturday at 9am
Cooper, Sarah Middle School Iron Green Saturday at 9am
Corrales, Yair Middle School Copper Blue Saturday at 9am
Croteau, Travis High School Platinum Red Friday at 10:30am
Cruz, Olivia Primary Copper Green Saturday at 9am
Curley, Nate Elementary  Copper Green Saturday at 9am
Dardis, Jason High School Copper Blue Saturday at 9am
David, Matt Middle School Copper Blue Saturday at 9am
Decker, Cylus Elementary  Copper Green Saturday at 9am
Diana, Nick Middle School Silver Yellow Saturday at 9am
Dieringer-Lukens, Sam Middle School Iron Green Saturday at 9am
Dobbins, Kira Middle School Copper Blue Saturday at 9am
Donley, Anderson Elementary  Silver Blue Saturday at 9am
Dossin, Victor Middle School Platinum Orange Friday at 10:30am
Drouin, Corinna Elementary  Silver Blue Saturday at 9am
Ducsik, Cavan Primary Copper Green Saturday at 9am
Ducsik, Elena Primary Silver Green Saturday at 9am
Duvall, Cassandra Elementary  Iron Green Saturday at 9am
Ehnes, Anders Middle School Silver Yellow Saturday at 9am
Ehnes, Jennings Elementary  Silver Blue Saturday at 9am
Eisenhauer, Alexander High School Silver Yellow Saturday at 9am
Erard, Eric Elementary  Platinum Yellow Saturday at 9am
Erard, Pierre Elementary  Copper Green Saturday at 9am
Espinoza, Indrani Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
Farley, Samuel Primary Platinum Green Saturday at 9am
Feldman, Konner Middle School Platinum Orange Friday at 10:30am
Feldman, Neena Elementary  Platinum Yellow Saturday at 9am
Fennelly, Kyle Middle School Zinc Green Saturday at 9am
Fenner, Cole Middle School Silver Yellow Saturday at 9am
Ferns, Michael High School Silver Yellow Saturday at 9am
Fisher, Mats Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
Fisher, Orion Middle School Copper Blue Saturday at 9am
Fisher, Zach Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
Fitzgerald, Sam Middle School Copper Blue Saturday at 9am
Flett, Ella Middle School Iron Green Saturday at 9am
Frias, Corbin Middle School Platinum Orange Friday at 10:30am
Gage-Tomlinson, Torrey High School Platinum Red Friday at 10:30am
Gallina, Adam High School Copper Blue Saturday at 9am
Gardner-O’Kearny, Aidan Middle School Platinum Orange Friday at 10:30am
Gatherum, Matthew Elementary  Copper Green Saturday at 9am
Gaudette Dumlao, Gavin Elementary  Copper Green Saturday at 9am
Gaudette Dumlao, Joshua Primary Copper Green Saturday at 9am
Gibbs, Eric High School Silver Yellow Saturday at 9am
Ginter, Nick Middle School Zinc Green Saturday at 9am
Girvan, Jonah Elementary  Iron Green Saturday at 9am
Godil, Zane Middle School Silver Yellow Saturday at 9am
Gokul, Sudarshan Elementary  Silver Blue Saturday at 9am
Grabinsky, Aaron High School Platinum Red Friday at 10:30am
Grabinsky, Joshua Middle School Platinum Orange Friday at 10:30am
Greensted, Kai Elementary  Iron Green Saturday at 9am
Greensted, Rhys Middle School Iron Green Saturday at 9am
Grehan, Sinan Middle School Platinum Orange Friday at 10:30am
Gudavalli, Sai Yuvan Elementary  Iron Green Saturday at 9am
Gullung, Charlie Elementary  Silver Blue Saturday at 9am
Gullung, Hank Elementary  Iron Green Saturday at 9am
Guo, William Middle School Silver Yellow Saturday at 9am
Gupta, Avi High School Platinum Red Friday at 10:30am
Halda, Andy Elementary  Copper Green Saturday at 9am
Harding, Ben High School Silver Yellow Saturday at 9am
Harker, Isabella Middle School Silver Yellow Saturday at 9am
Henderson, Jordan High School Silver Yellow Saturday at 9am
Herker, Dustin Middle School Silver Yellow Saturday at 9am
Herker, Jason Elementary  Iron Green Saturday at 9am
Hewage, Sayuri Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
Hile, Linden Middle School Copper Blue Saturday at 9am
Hill Sokolov, David Middle School Silver Yellow Saturday at 9am
Hillis, Tyler Middle School Iron Green Saturday at 9am
Ho, Cody Middle School Silver Yellow Saturday at 9am
Hole, Timothy High School Copper Blue Saturday at 9am
Holt, Forrest Elementary  Copper Green Saturday at 9am
Hoover, Derek Middle School Iron Green Saturday at 9am
Hoyt, Linus Middle School Zinc Green Saturday at 9am
Huard, Dylan High School Silver Yellow Saturday at 9am
Huard, James Middle School Iron Green Saturday at 9am
Jablonski, Owen Middle School Zinc Green Saturday at 9am
Jewell, Nathan High School Platinum Red Friday at 10:30am
Johnson, Amelia Middle School Copper Blue Saturday at 9am
Jones, Adam Middle School Silver Yellow Saturday at 9am
Jones, Riley Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
Jones, Temio Elementary  Copper Green Saturday at 9am
Joy, Nao Primary Silver Green Saturday at 9am
Joy, Ryuu Middle School Copper Blue Saturday at 9am
Kato, Kerek Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
*Kenny, Mitchell Middle School Copper Blue Saturday at 9am
Key, Devan Elementary Iron Green Saturday at 9am
Key, Hunter High School Silver Yellow Saturday at 9am
Kim, Riley Elementary  Iron Green Saturday at 9am
Kitchens, Daniel High School Silver Yellow Saturday at 9am
Kitchens, Elena Middle School Silver Yellow Saturday at 9am
Kleier, Benjamin High School Silver Yellow Saturday at 9am
Kocher, Cameron High School Platinum Red Friday at 10:30am
Kodarapu, Ishaan Primary Copper Green Saturday at 9am
Kodithyala, Raj Middle School Platinum Orange Friday at 10:30am
Kohler, Silas Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
Lancaster, Calia Primary Copper Green Saturday at 9am
Lancaster, Carter Elementary  Platinum Yellow Saturday at 9am
Lancaster, Liam Elementary  Silver Blue Saturday at 9am
Lancaster, Sophia Middle School Platinum Orange Friday at 10:30am
Lane, Brogan Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
Larson, Jonas Middle School Zinc Green Saturday at 9am
*Le, Patrick High School Platinum Red Friday at 10:30am
Lechman-Su, Kai Elementary  Iron Green Saturday at 9am
Lechman-Su, Shen Middle School Zinc Green Saturday at 9am
Leong, Ada Middle School Copper Blue Saturday at 9am
Leong, Albert Elementary  Silver Blue Saturday at 9am
Liang, William High School Platinum Red Friday at 10:30am
Liebert, Josiah Middle School Copper Blue Saturday at 9am
Liu, Bob Elementary  Platinum Yellow Saturday at 9am
Liu, Colin Middle School Platinum Orange Friday at 10:30am
Liu, Kyle Elementary  Platinum Yellow Saturday at 9am
Long, Ryan Elementary  Silver Blue Saturday at 9am
Long, Tyler Elementary  Iron Green Saturday at 9am
Longoria, Daniel Elementary  Iron Green Saturday at 9am
Lutz, Bryce Middle School Copper Blue Saturday at 9am
Lyda, Jordan High School Copper Blue Saturday at 9am
Ma, David Middle School Platinum Orange Friday at 10:30am
Macalino, R Mavrick Middle School Iron Green Saturday at 9am
Mackey, Garrett Elementary  Copper Green Saturday at 9am
Majmudar, Riya Elementary  Copper Green Saturday at 9am
Mann, Arjun Middle School Silver Yellow Saturday at 9am
Mann, Ashok Elementary  Iron Green Saturday at 9am
Mannan, Fariah High School Copper Blue Saturday at 9am
Marberry, Kevin Primary Silver Green Saturday at 9am
Maslen, Arlo Middle School Silver Yellow Saturday at 9am
Maslen, James Middle School Platinum Orange Friday at 10:30am
Maslen, Paul Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
Matthews, Evan Middle School Copper Blue Saturday at 9am
Matthews, Jared Middle School Zinc Green Saturday at 9am
Mattingly, Allison Middle School Silver Yellow Saturday at 9am
Mattingly, John Evan Middle School Zinc Green Saturday at 9am
Max, Roman High School Copper Blue Saturday at 9am
McClain, Alejandro Middle School Silver Yellow Saturday at 9am
McClain, Jack Woo Middle School Platinum Orange Friday at 10:30am
McClure, Lazlo Primary Copper Green Saturday at 9am
McClure, Levi Primary Silver Green Saturday at 9am
McCoog, Parker Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
McCormack, Kai Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
McCoy, Kevin Primary Platinum Green Saturday at 9am
McCoy, Owen Middle School Platinum Orange Friday at 10:30am
McGonigle, Jacob High School Copper Blue Saturday at 9am
McKinnon, Sara Elementary  Iron Green Saturday at 9am
Menachemson, Noah Elementary  Copper Green Saturday at 9am
Miller, Elliott Elementary Iron Green Saturday at 9am
Miller, Zachary Middle School Zinc Green Saturday at 9am
Mills, Dorian Elementary  Copper Green Saturday at 9am
Mock, Joey Middle School Silver Yellow Saturday at 9am
Molchanov, Valentin High School Platinum Red Friday at 10:30am
Moore, Michael High School Platinum Red Friday at 10:30am
Moore, Zane Elementary  Copper Green Saturday at 9am
Moorthy, Jeeva Primary Silver Green Saturday at 9am
More Imboden, Scout Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
Mosley, Preston Middle School Copper Blue Saturday at 9am
Mozak, Jonathan Elementary  Iron Green Saturday at 9am
Murnin, Matthew Middle School Iron Green Saturday at 9am
Murphy, Max Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
Mustonen, Benjamin Middle School Iron Green Saturday at 9am
Muthu, Kabir Elementary  Platinum Yellow Saturday at 9am
Nair, Roshen Elementary  Platinum Yellow Saturday at 9am
Nee, Mitchell High School Silver Yellow Saturday at 9am
Ng, Artthew High School Copper Blue Saturday at 9am
Ng, Christopher Middle School Silver Yellow Saturday at 9am
*Nguyen, Hung High School Silver Yellow Saturday at 9am
Ni, Stephen Huaiyuan Elementary  Copper Green Saturday at 9am
Nichols, Breslin Elementary  Copper Green Saturday at 9am
Nichols, Eldon Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
Nichols, Owen Elementary  Copper Green Saturday at 9am
Nichols, River Primary Copper Green Saturday at 9am
Olsen, Anders High School Platinum Red Friday at 10:30am
Olsen, Berit Elementary  Iron Green Saturday at 9am
Olsen, Leif Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
Ornes, John High School Silver Yellow Saturday at 9am
Osman, Mohamed Elementary  Iron Green Saturday at 9am
Pai, Kushal Middle School Platinum Orange Friday at 10:30am
Park, Sage Middle School Zinc Green Saturday at 9am
Parks-Orr, Eleanor Middle School Iron Green Saturday at 9am
Parsons, Sam Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
Pasadhika, Uno Elementary  Silver Blue Saturday at 9am
Patton, Julie Middle School Zinc Green Saturday at 9am
Peng, Tristan Middle School Silver Yellow Saturday at 9am
Perkins, Josiah High School Platinum Red Friday at 10:30am
Perry, Bridget Middle School Zinc Green Saturday at 9am
Peterson, Maxwell Elementary  Silver Blue Saturday at 9am
Phung, Melissa High School Copper Blue Saturday at 9am
Pierce, Haley Middle School Iron Green Saturday at 9am
Pinnamaneni, Suhas Primary Platinum Green Saturday at 9am
Prince, Caleb Middle School Zinc Green Saturday at 9am
Punsalan, Connor Middle School Iron Green Saturday at 9am
Punsalan, Ocean Elementary  Silver Blue Saturday at 9am
Rao, Ishaan Middle School Silver Yellow Saturday at 9am
Richardson, Nicholas High School Platinum Red Friday at 10:30am
Richardson, Sean High School Silver Yellow Saturday at 9am
Rohden, Archie Middle School Copper Blue Saturday at 9am
Rose, Dante Primary Copper Green Saturday at 9am
Rosenthal, Sasha Middle School Zinc Green Saturday at 9am
Roshu, Cassandra Middle School Platinum Orange Friday at 10:30am
Roshu, David Middle School Platinum Orange Friday at 10:30am
Roy, Lance High School Silver Yellow Saturday at 9am
Rue, Andre Elementary  Copper Green Saturday at 9am
Samudrala, Nikhil Middle School Platinum Orange Friday at 10:30am
Sanchez, Aleah Elementary  Iron Green Saturday at 9am
Sanchez, Faith Middle School Zinc Green Saturday at 9am
Sanchez, Reyna Middle School Iron Green Saturday at 9am
Sankar, Darshan Middle School Silver Yellow Saturday at 9am
Sastry, Nikita Middle School Zinc Green Saturday at 9am
Sastry, Rohan Elementary  Platinum Yellow Saturday at 9am
Schaal, Elijah Primary Silver Green Saturday at 9am
Scher, Marston Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
Schlimgen, Owen Elementary  Copper Green Saturday at 9am
Schuff, Michael Middle School Platinum Orange Friday at 10:30am
Schuff, Thomas Elementary  Silver Blue Saturday at 9am
Semenov, Fedor Middle School Platinum Orange Friday at 10:30am
Severin, Darius Elementary  Iron Green Saturday at 9am
Sharan, Pranav High School Platinum Red Friday at 10:30am
Sharan, Praveer Middle School Platinum Orange Friday at 10:30am
Sheiman, Andrew High School Silver Yellow Saturday at 9am
Shepski, Casimir (Cash) Elementary  Iron Green Saturday at 9am
Shree, Nesara Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
Singh, Karanjit Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
Smith, Nathan High School Platinum Red Friday at 10:30am
Soiffer, Duncan Middle School Platinum Orange Friday at 10:30am
Soiffer, Rory High School Platinum Red Friday at 10:30am
Song, Eleanor Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
Song, Zachary Primary Platinum Green Saturday at 9am
Sripada, Havish Primary Platinum Green Saturday at 9am
St. Amand, Carson Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
Stork, Beau Middle School Copper Blue Saturday at 9am
Stork, Shaw Elementary  Silver Blue Saturday at 9am
Strigul, Michael Elementary  Platinum Yellow Saturday at 9am
Suri, Ronak Elementary  Silver Blue Saturday at 9am
Swanson, Stephen High School Silver Yellow Saturday at 9am
Talyansky, Seth High School Platinum Red Friday at 10:30am
Tan, Ben High School Platinum Red Friday at 10:30am
Tan, Katherine Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
Tan, Nathaniel Middle School Silver Yellow Saturday at 9am
Tang, Jimmy High School Platinum Red Friday at 10:30am
Taylor, Jonathan High School Copper Blue Saturday at 9am
Taylor, Liam Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
Thakkar, Devan Middle School Iron Green Saturday at 9am
Thakkar, Pavan High School Platinum Red Friday at 10:30am
Thompson, Fabian Primary Copper Green Saturday at 9am
Tran, Ethan Middle School Copper Blue Saturday at 9am
Tran, Mason Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
*Trieu, Grace Middle School Silver Yellow Saturday at 9am
Trieu, Wesley Middle School Silver Yellow Saturday at 9am
Trinh, Brandon Elementary  Copper Green Saturday at 9am
Trueworthy, Aidan Middle School Zinc Green Saturday at 9am
Truong, Ethan Elementary  Silver Blue Saturday at 9am
Truong, McKayla Primary Copper Green Saturday at 9am
Tsai, Ethan Elementary  Silver Blue Saturday at 9am
Uan-Zo-Li, Andrew Primary Platinum Green Saturday at 9am
Uan-Zo-Li, Sean Middle School Platinum Orange Friday at 10:30am
Urbancic, Benjamin Primary Silver Green Saturday at 9am
Valdivia, Justin Middle School Copper Blue Saturday at 9am
Valladares, Ethan Middle School Iron Green Saturday at 9am
Van Der Lee, Trystan Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
Vary, Sean High School Copper Blue Saturday at 9am
Vazquez, Alex Elementary  Silver Blue Saturday at 9am
Venter, Simon High School Platinum Red Friday at 10:30am
Villa, Kristian High School Silver Yellow Saturday at 9am
Vo, Ian Elementary  Platinum Yellow Saturday at 9am
Waduthanthree, Thihansa Primary Copper Green Saturday at 9am
Wagh, Pranav Middle School Iron Green Saturday at 9am
Wagner, Gage Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
Wagner, Noah Elementary  Iron Green Saturday at 9am
Wang, Brayden Elementary  Copper Green Saturday at 9am
Wang, Jalen Elementary  Silver Blue Saturday at 9am
Wang, Jeremy Primary Copper Green Saturday at 9am
Wang, Rui Primary Copper Green Saturday at 9am
Ward, Trey High School Copper Blue Saturday at 9am
Washington, Caleb Middle School Zinc Green Saturday at 9am
Wei, Alex Middle School Zinc Green Saturday at 9am
Wenzel, Haven Elementary  Zinc Green Saturday at 9am
Wilcox, Valen Middle School Zinc Green Saturday at 9am
*Wilder, Shane High School Silver Yellow Saturday at 9am
Williams, Connor Elementary  Iron Green Saturday at 9am
Wilson, Eli Primary Copper Green Saturday at 9am
Wilson, Emma Elementary  Iron Green Saturday at 9am
Winkler, Jake High School Platinum Red Friday at 10:30am
Woltjer, Peter High School Platinum Red Friday at 10:30am
Wong, Egan Elementary  Platinum Yellow Saturday at 9am
Woodward, Tate Elementary  Copper Green Saturday at 9am
Woodward, Trent Primary Silver Green Saturday at 9am
Wright, Gavin Middle School Copper Blue Saturday at 9am
Wright, Lucas Elementary  Copper Green Saturday at 9am
Wu, Ethan Middle School Platinum Orange Friday at 10:30am
Wu, Kevin Elementary  Copper Green Saturday at 9am
Wu, Nancy Middle School Silver Yellow Saturday at 9am
Wunderle, Mason Elementary  Silver Blue Saturday at 9am
Yeates, Hyrum Middle School Iron Green Saturday at 9am
Yeo, Alex High School Platinum Red Friday at 10:30am
Young, Brandon Primary Silver Green Saturday at 9am
Yun, Yesuh Hannah Primary Silver Green Saturday at 9am
Zhang, Ethan Elementary  Silver Blue Saturday at 9am
Zhang, Gavin Middle School Platinum Orange Friday at 10:30am
Zheng, Bishan Elementary  Copper Green Saturday at 9am
Zimmerman, Zebadiah Elementary  Iron Green Saturday at 9am